محصولات پیشنهادی

تلویزیون شیائومی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 14 نتیجه

تلویزیون شیائومی

تلویزیون شیائومی یکی نمایشگرهای پرفروش بازار با قیمتی اقتصادی و امکاناتی فراوان است. به دلیل کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه محصولات؛ شیائومی به یکی از برندهای مورد علاقه کاربران سراسر جهان و به خصوص ایرانی تبدیل شده است. از آن جا که قیمت تلویزیون شیائومی واقعاً بصرفه است، بسیاری از کابران تمایل دارند تا از این برند خرید کنید. در ادامه به بررسی نکات مهم قبل از خرید تلویزیون شیائومی می پردازیم.

خرید تلویزیون شیائومی و نکات مهم آن

 • انتخاب نوع تلویزیون شیائومی
 • تعیین سایز مورد نیاز
 • توجه به امکانات و مشخصات تلویزیون
 • مقایسه تلویزیون شیائومی با برندهای دیگر
 • تعیین بودجه و قیمت تلویزیون شیائومی

کیفیت و ظاهر تلویزیون شیائومی

لیست تلویزیون های شیائومی پرفروش

تلویزیون شیائومی P1

LED/LCD

تلویزیون شیائومی P1E

LED/LCD

تلویزیون شیائومی Q1

QLED

تلویزیون شیائومی Q1E

QLED


انواع تلویزیون شیائومی

شیائومی یک شرکت همه فن حریف با تولیدا متنوع است. در زمینه تلویزیون 3 فناوری اولد – کیولد و ال ای دی در شرکت شیائومی استفاده می شوند.

تلویزیون اولد شیائومی

شیائومی پنل تلویزیون اولد خود را از ال جی خریداری می کند و با استفاده از خلاقیت خود یک تلویزیون متفاوت را عرضه می کند. این مدل ها دقیقاً همانند اولدهای ال جی و سونی باریک هستند و از نظر کنتراست، عملکر فوقا العاده دارند. هر چند قیمت تلویزیون اولد شیائومی به نسبت مدل های دیگر بیشتر است ولی در رقابت با برندهای دیگر همچنان ارزانتر است.

تلویزیون کیولد شیائومی

پنل تلویزیون کیولد شیائومی نیز متعلق به شرکت سامسونگ است. این نمایشگرها روشنایی صفحه بیشتری دارند، هر چند باریک هستند ولی به اندازه اولد ظریف نیستند. تلویزیون های کیولد ارزان قیمت تر از OLED می باشند و همین باعث می شود کسانی که نمی خواهند به اندازه خرید تلویزیون اولد هزینه کنند با قیمت کمی پایین تر QLED بخرند.

دیگر تولیدکنندگان اصلی تلویزیون کیولد

خرید تلویزیون سامسونگ

تلویزیون شیائومی

تلویزیون LED شیائومی

معروف ترین تلویزیون های شیائومی مدل LED هستند که طرفداران خیلی زیادی دارند. مدل های LED کیفیت تصویر فورکی و سیستم عامل اندروید دارند، که کاربری و کیفیت بسیار خوبی ارائه می دهند. قیمت تلویزیون شیائومی LED از آن جا که بسیار بصرفه است، فروش بالایی دارد.


انتخاب سایز تلویزیون شیائومی

سایز تلویزیون

 فاصله (متر)

تلویزیون 43 اینچ شیائومی

1 تا 1.5

تلویزیون 50 اینچ شیائومی

1 تا 2

تلویزیون 55 اینچ شیائومی

1.5 تا 2

تلویزیون 65 اینچ شیائومی

1.5 تا 2.5

تلویزیون 75 اینچ شیائومی

2 تا 3

تلویزیون 85 اینچ شیائومی

2.5 تا 3.5


مشخصات تلویزیون شیائومی

تلویزیون های شیائومی مشخصات بالایی دارند و در کنار آن قیمت واقعاً اقتصادی هم دارند. دلیل اصلی کاربران برای خرید تلویزیون شیائومی ارزان بودن و مشخصات بالای محصولات این برند می باشد.

 • ارزان بودن محصولات
 • استفاده از مشخصات بالا
 • طراحی مینیمال و با کیفیت خوب
 • تناسب قیمت و کیفیت در حد بسیار عالی
 • استفاده از فناوری های جدید و بروز
 • رابط کاربری ساده و سیستم عامل اندروید
 • تنوع بالای فناوری برای تلویزیون ها

مقایسه تلویزیون شیائومی با برندهای دیگر

تلویزیون های شیائومی قیمت بسیار خوبی دارند و همین باعث محبوبیت آن ها شده است. اگر بخواهیم واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم، نمی توان هم یک تلویزیون با کیفیت ساخت عالی ارائه داد و هم قیمت آن در کف باشد. شیائومی کیفیت را در حد متوسط قرار داده و قیمت را نیز به حداقل می رساند.

برندی مانند سونی دقیقاً برخلاف این عمل می کند و تا جای ممکن کیفیت را بالا می برند، حتی اگر قیمت محصولات هم زیاد باشد ارزش این کیفیت ساخت را دارد. در طرف دیگر برندهای سامسونگ و ال جی نه خیلی ارزان هستند و نه با کیفیت متوسط، این دو برند کره ای تولیدات جدیدی ارائه می دهند و هر ساله محصولات خود را ارتقاء داده و قیمت را هم در یک رنج معقول حفظ می کنند.


تعیین بودجه و قیمت تلویزیون شیائومی

اگر به دنبال خرید تلویزیون شیائومی هستید باید چند نکته را هنگام خرید مد نظر قرار دهید. تلویزیون های شیائومی تناسب قیمت و امکانات خوبی با هم دارند ولی کیفیت ساخت عالی در این مدل ها معنایی ندارد، کیفیت ساخت در حد معمولی و قیمت در کف بازار قرار دارد. اگر فکر می کنید کیفیت برای تان ملاک مهم تری از قیمت است باید سراغ سونی – ال جی – سامسونگ بروید؛ اما اگر قیمت مهم تر است شیائومی انتخاب بسیار عالی خواهد بود.

دیگر تلویزیون های اقتصادی

خرید تلویزیون هایسنس

خرید تلویزیون پاناسونیک