محصولات پیشنهادی

تلویزیون سامسونگ

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–20 از 33 نتیجه

تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ

اگر برای خرید و قیمت تلویزیون سامسونگ در حال بررسی محصولات موجود در بازار هستید؛ باید بدانید که سامسونگ بازار تلویزیون ها را تسخیر کرده است و طیف وسیعی از تلویزیون های LCD و QLED را ارائه داده است که از فناوری های پیشرفته و طراحی های جذاب بهره می برند. امروزه سامسونگ تلویزیون های ارزان قیمت 4K را به بازار عرضه می کند. به طور کلی این دسته از تلویزیون های سامسونگ جزو محبوبترین تلویزیون های جهان محسوب می شود. هر ساله مدل های جدیدی از تلویزیون های 4K LCD سری 7 و 8 تا تلویزیون های پیشرفته QLED را روانه بازار می کند.

لیست تلویزیون های پرفروش سامسونگ

مدل ها

پنل

سال

🔵 تلویزیون سامسونگ AU7000

UHD

2021
🔵 تلویزیون سامسونگ AU8000

UHD

2021

🔵 تلویزیون سامسونگ AU9000

UHD

2021

🔵 تلویزیون سامسونگ Q70A

QLED

2021

🔵 تلویزیون سامسونگ Q80A

QLED

2021

خرید تلویزیون سامسونگ

قابلیت های بسیاری به تلویزیون های QLED و LCD سامسونگ وارد شده اند که از این بین می توان به نور پس زمینه حدید؛ اتصالات نامرئی اشاره کرد.

قابلیت ارتقاء تصاویر با کمک هوش مصنوعی

همه تلویزیون ها می توانند محتواهای خود را به صورت عالی نمایش دهند؛ اما در سال 2018؛ شرکت Samsung برای بهبود کیفیت تصاویر تلویزیون های خود از قابلیت ارتقاء تصاویر استفاده کرد, که با استفاده از هوش مصنوعی هر آیتمی که روی صفحه نمایش داده می شود را تجزیه و تحلیل می کند؛ و با استفاده از یک پایگاه داده بزرگ از تصاویر مرجع؛ تاری را کاهش می دهد و وضوح را افزایش می دهد. در اصل این مورد فقط به تلویزیون های 8K سامسونگ اختصاص داشت؛ اما در حال حاضر می توانید از این فناوری در تمام تلویزیون های QLED سامسونگ استفاده کنید. در تلویزیون 8K سامسونگ؛ سطح ارتقاء تصاویر محتواهای HD و 4K را به محتواهای 8K تبدیل می کند.

مد Ambient

اگر مدت هاست در آرزوی این هستید که تلویزیون خود را با دکوراسیون اتاق نشیمن ترکیب کنید؛ پس مد Ambient برای شما مناسب است. وقتی که از این مد استفاده می کنید؛ صفحه تلویزیون شما؛ دیوار پشت را تقلید می کند (چه تلویزیون را روی دیوار نصب کرده باشید یا نه). کاغذ دیواری و رنگ یا آجر کاری یا چوب و تقریبا هر سطحی را می توانند تقلید کنند. ابتدا از دیوار خود عکس می گیرید و آن را به تلویزیون ارسال می کنید. بعد صفحه تلویزیون می تواند دکوراسیون شما را تقلید کند و الگو، رنگ و روشنایی را تنظیم کند. این فناوری همراه با اتصالات نامرئی جدید و حاشیه های باریک ارائه می شوند و این بدان معناست که تلویزیون سامسونگ در صورت روشن نبودن توجه را به خود جلب نمی کنند. روش دیگری که از مد Ambient استفاده می شود؛ نمایش اطلاعات هواشناسی یا عکس های مورد علاقه شما است.

تلویزیون سامسونگ Ambient Mode

اتصالات نامرئی

به غیر از حالت Ambient؛ اتصالات نامرئی روشی است که سامسونگ در تلویزیون های خود استفاده کرده است. هیچ یک از پورت های HDMI یا USB روی تلویزیون قابل مشاهده نیست. در عوض یک سیم نازک و شفاف تلویزیون را به باکس جداگانه ای متصل می کند که اتصالات را در خود جای داده است. این بدان معناست که شما هیچ کابل و شلوغی را در تجربه نخواهید کرد و آزادی بیشتری در مورد محل قرار دادن دستگاه های متصل خود خواهید داشت. در تلویزیون های 2018 سامسونگ؛ اتصال نامرئی در تمام تلویزیون های QLED سامسونگ به غیر از Q6FN و Q8DN وجود داشت؛ اما در تلویزیون های 2019 سامسونگ فقط دو مدل Q900R و Q90R کابل نامرئی داشتند.

نور پس زمینه

تمام تلویزیون های سامسونگ؛ حتی تلویزیون های QLED از صفحه نمایش های LCD با چراغ هایی در پشت یا اطراف خود برای ایجاد تصاویر استفاده می کنند. نور پس زمینه آرایه کامل به معنای قرار گرفتن چراغ های LED در پشت صفحه است. از آنجا که LED های بیشتری در نور پس زمینه آرایه کامل وجود دارد؛ تلویزیون کنترل بیشتری در زمینه روشن شدن نواحی صفحه دارد. این دستگاه ها نشت نور را در مناطق تاریک صفحه به حداقل می رسانند. نور پس زمینه Edge –LED به این معناست که چراغ ها در لبه تلویزیون قرار دارد. این بدان معناست که مناطق کم نور و کنترل کمتری روی آنچه که روی صفحه نمایش داده می شود وجود دارد. تلویزیون های Edge-LED به احتمال زیاد از مشکل نشت نور در محیط های تاریک رنج می برند. به جز تلویزیون های Q60R سامسونگ؛ در تمام تلویزیون های QLED سامسونگ از نور پس طمینه آرایه کامل استفاده شده است.

HDR10+

در حالی که رقبا به دنبال استفاده از فناوری های Dolby Vision و HDR هستند؛ سامسونگ به راحتی آنها را پشت سر می گذارد چونکه از فناوری جدیدتر HDR10+ در دستگاه های خود استفاده می کند. HDR10+ در همه تلویزیون های QLED و UHD تعبیه شده است.

Bixby

اگر گوشی های هوشمد گلکسی سامسونک از قابلیت Bixby استفاده می کنند. دستیار صوتی سامسونگ حالا به تلویزیون های این شرکت راه پیدا کرده است و شما می توانید از آن در تمام تلویزیون های QLED و تلویزیون های سری 8 سامسونگ استفاده کنید. شما می توانید از این دستیار برای کنترل تلویزیون خود استفاده کنید و همه کارها را از جستجوی برنامه ها گرفته تا باز کردن برنامه ها از راه دور و با استفاده از فرامین صوتی انجام می شوند.

تلویزیون سامسونگ bixby

قابلیت اتصال گوشی به تلویزیون سامسونگ

به جای اینکه با ریموت کار کنید می توانید از گوشی هوشمند خود برای راه اندازی تلویزیون استفاده کنید. دانلود برنامه SmartThings به شما امکان می دهد از گوشی خود برای وارد کردن هر گونه جزئیات مورد نیاز مانند آدرس ایمیل؛ رمز سامسونگ خود استفاده کنید. با اجازه شما؛ از طریق رمز Wi-Fi شما و هر برنامه دیگری که روی گوشی دارید را می توانید روی تلویزیون کپی کنید؛ بنابراین نیاز نیست اطلاعات مشابه را به طور مکرر در هر برنامه وارد کنید.

Micro LED

ممکن است در سال 2020 شاهد حضور این تلویزیون ها در بازار نباشیم؛ اما سامسونگ در مورد استفاده از فناوری میکرو ال ای دی صحبت کرده است. این تلویزیون ها در واقع رقیب اصلی تلویزیون های OLED سامسونگ هستند؛ این بدان معناست که برای ایجاد تصاویر نیازی به نور پس زمینه نیست؛ این امر باعث می شود که تلویزیون ها نازک تر شوند. تفاوتی که تلویزیون های Micro LED سامسونگ با OLED ها دارند است است که پیکسل ها با گذشت زمان خراب نمی شوند. سامسونگ می گوید که این امر به شما کمک می کند تا تصاویر واضح تری نسبت به OLED ها داشته باشید.

خرید تلویزیون QLED سامسونگ

تمام تلویزیون های سامسونگ از نور پس مینه استفاده می کنند؛ اما در تلویزیون های QLED لامپ ها به جای بلورهای مایع؛ نقاط کوانتومی را روشن می کنند. گفته می شود این فناوری بدون ایجاد خدشه ای در واقع گرایی؛ رنگ های زنده تری را تولید می کنند. از پرفروش ترین تلویزیون های QLED سامسونگ در سال 2021 می توان به تلویزیون Q60A، Q70A و Q80A اشاره کرد، در حالی که پرفروش ترین تلویزیون های QLED سامسونگ در سال 2020 شامل Q60T، Q70T و Q80T می شود. توجه داشته باشید که در اینجا حرف A کد سال 2021 و حرف T کد سال 2020 می باشد.

تلویزیون سامسونگ QLED

خرید تلویزیون 4K سامسونگ

تلویزیون های فورکی سامسونگ حداقل 8 میلیون پیکسل فعال دارند. برای این دستگاه ها؛ وضوح 3840×2160 استانداردسازی شده است. در واقع این دستگه از محصولات ستمسونگ چهار برابر تلویزیون های 1080p پیکسل دارند و 23 برابر وضوح بهتری را نسبت به تلویزیون هایی که کیفیت استاندارد و معمولی دارند را ارائه می دهد. این بدان معناست که وضوح 4K بسیار بهتر از وضوح 1080p است. حتی سامسونگ در محصولات خود از فناوری ارتقاء کیفیت تصویر استفاده کرده است که باعث می شود کیفیت محتواهای ضعیف به حد محتواهای 4K (و نه دقیقا معادل فورکی) برسد. از آنجا که وضوح تصویر بسیار بالاتر است؛ برای انتقال به پهنای باند بیشتری نیاز است. استاندارد HDMI 2.0 برای پشتیبانی از 4K تولید شده است و اجازه می دهد فیلم های با کیفیت 2160p با سرعت 60 فریم در ثانیه نمایش داده شوند. از پرفروش ترین تلویزیون های 4K سامسونگ در سال 2020 می توان به تلویزیون های AU8100 ،AU8000 ،AU7100 ،AU7000 و AU9000 اشاره کرد.

خرید تلویزیون سامسونگ با توجه به شماره مدل

اکثر خریداران نمی دانند که شماره مدل تلویزوین های سامسونگ که به صورت کدگذاری شده است به چه معنا هستند. کدهای به کار رفته در شماره مدل تلویزیون های سامسونگ، سری ها را با سال تولید؛ نوع نور پس زمینه, نوع صفحه نمایش, تغییرات طراحی و موارد دیگر مشخص می کند. به طور کلی کدهای مدل تلویزیون سامسونگ در طول سال های اخیر چندین بار تغییر کرده است که باعث سردرگمی بیشتر کاربران شده است.

خرید تلویزیون سری سامسونگ

وقتی که صحبت از توصیف مدل تلویزیون سامسونگ می شود؛ سایت ها معمولا کاربران را سردرگم می کنند. یکی از مواردی که کاربران باید در مورد آن اطلاع پیدا کنند سری های مدل تلویزیون است. یک سایت تلویزیون را به عنوان سری 8 برچسب گذاری می کند در حالی که سایت دیگر تلویزیون را سری AU8000 معرفی می کنند. از نظر فنی هر دو درست هستند. تلویزیون های سری AU8000 و تلویزیون های سری 8 وجود دارند.