لیست قیمت ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی های موجود در بازار بسیار متنوع و البته تا حدودی شبیه به هم هستند، به خصوص در حال حاضر که افرالد سودجو دست به فروش ظرفشویی های تقلبی زده اند، انتخاب و خرید این کالای خانگی بسیار پیچیده تر شده است. یکی از اقداماتی که در مسیر خرید به صرفه و اورجینال می توانید، انجام دهید، اطمینان از قیمت متناسب و همچنین اصالت کالا است. در ادامه ما قیمت ظرفشویی های اورجینال برندهای مختلف را برای تان شرح می دهیم، تا بتوانید، به صرفه و با چشمانی باز خرید ماشین ظرفشویی خود را انجام دهید.

لیست قیمت روز ماشین ظرفشویی ال جی

این روزهای پر مشغله با بیشتر شدن کارهای روزمره دیگر صرف زمان زیاد بابت چیزهای حاشیه ای همچون شستشوی ظروف به جای تمرکز بر کارهای مهم تر انتخابی هوشمندانه و به صرفه نیست. به همین دلیل خرید ماشین ظرفشویی بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. اگر تصمیم به خرید ظرفشویی گرفته اید، یکی از برندهایی که در همه حال به چشم می آید ال جی است. این شرکت ظرفشویی هایی با کیفیت و طراحی عالی عرضه می کند، که در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات موجود آن در بازار را مشاهده کنید.

مدلرنگ ظرفیتقیمت
512سیلور14 نفره15،200،000
512 سفید14 نفره14،800،000
425سیلور14 نفره19،150،000
425سفید14 نفره18،350،000
325دودی14نفره18،350،000

لیست قیمت روز ماشین ظرفشویی سامسونگ

سامسونگ یکی دیگر از برندهای شناخته شده در بازار است، که دست در تولید ماشین ظرفشویی دارد. این شرکت ظرفشویی هایی در مدل های مختلف همچون توکار، رومیزی و مبله را عرضه می کند، که بسته به نیاز و بودجه مورد نظر باید اقدام به انتخاب کنید. اگر به دنبال خرید ظرفشویی سامسونگ هستید، در ادامه لیست قیمت ظرفشویی های سامسونگ موجود در بازار را برای شما لیست کرده ایم، تا در انتخابی هوشمندانه تر و به صرفه تر کمی کمک حال تان باشیم.

مدلرنگ ظرفیتقیمت
5050سیلور14 نفره
8550سفید14 نفره
5070سیلور14 نفره11،600،000
9530سفید14 نفره

🔎 سوالات متداول

✔ آیا لیست قیمت ماشین ظرفشویی های افرالند بروز است؟

بله، با وجود تغییرات مکرر دلار و تغییر قیمت محصولا تمامی قیمت های درج شده در لیست قیمت ظرفشویی های افرالند بروز می باشند.

✔ چگونه می توانم برای ثبت سفارش ماشین ظرفشویی در افرالند اقدام کنم؟

شما می توانید با تماس با شماره تلفن های درج شده در سایت به راحتی با کارشناسان افرالند تماس گرفته و اقدام به خرید محصول مورد نظر کنید.

✔ چگونه در بین مدل های موجود بهترین گزینه را انتخاب کنم؟

به طور کلی اقدام به خرید ماشین ظرفشویی به بودجه و نیاز شما بستگی دارد. برای راحتی کار شما و همچنین خریدی به صرفه با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از کارشناسان فروش افرالند درخواست مشاوره خرید ظرفشویی نمایید، تا در مسیر انتخاب بهترین گزینه متناسب با نیازهای تان شما را راهنمایی کنیم.

بستن
مقایسه