وبسایت اینترنتی افرالند

فروشگاه افرالند یکی از فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، موبایل و کالای دیجیتال می باشد. این وبسایت فعالیت خود را 96 با هدف ارائه ی گستره ای از کالاهای متنوع و تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی کار خود را شروع کرد. با توجه به ارزش وقت و مشغله های روزانه افرالند در نظر دارد که به شما تجربه ی یک خرید «سریع ، مطمئن و رضایت بخش» را بدهد. افرالند علاوه بر فروش کالا یکی از بخش های اصلی فعالیت خود را روی نقد و بررسی کامل، تخصصی و صادقانه محصولات نهاده است شما می توانید با مراجعه به وبلاگ افرالند به راحتی به تازه های دنیای تکنولوژی و مقایسه و بررسی تخصصی محصولی که قصد خرید آن را دارید، دست یابید. فروشگاه ها افرالند با پاییبندی به اصول «مشاوره تخصصی» ، «خرید سریع و آسان» ، «خدمات و پشتیبانی بعد از خرید» در کنار ارائه کالای اصیل با قیمت مناسب و رقابتی لذت یک خرید فراموش نشدنی را به مشتریان خود ارائه دهد. 

تیم افرالند afraland

فروشگاه اینترنتی افرالند متشکل از چند تیم تخصصی و مجزاست که برای تحقق یک خرید هوشمندانه پیوسته تلاش می کند. تیم محتوا یکی از بخش های اصلی و مهم این مجموعه است که با در نظر گرفتن نیاز کاربر و ارائه نقدها و بررسی های تخصصی سعی در معرفی صادقانه یک محصول دارد. شما مشتریان عزیز بیشتر با مطالبی که توسط این تیم ارائه می شود با وبسایت ما آشنا می شوید. تیم بعدی تیم فروش است که بلافاصله بعد از تماس با کارشناسان ما در این بخش شما می توانید از تجربه و راهنمایی های سودمند این مجموعه در راستای نهایی کردن خرید و انتخابی هوشمندانه استفاده نمایید. و در نهایت با نهایی شدن خرید شما، تیم ارسال و هماهنگی کالا را در کمترین زمان ممکن و با سلامت کامل به دست شما مشتریان عزیز می رسد. تیم مدیریت نیز وظیفه ی هماهنگی بین اعضای مختلف تیم و رفع مشکلات را بر عهده دارد. شما می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را با مدیریت در میان گذاشته تا توانسته باشیم به کمک شما در راستای ارائه ی هر چه بهتر خدمات و کالا گام برداریم.

تیم نماوا

تیم محتوا

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث شد شما مشتریا و همراه هان عزیز با وب سایت ما آشنا شوید فعالیت های دلسوزانه و بدون وقفه تیم محتوا می باشد. این تیم همیشه در تلاش است، محصولات جدید از لوازم خانگی گرفته تا تلویزیون و موبایل را به صورت تخصصی و ریز مورد نقد، بررسی و مقایسه قرار دهد تا شما بتوانید با بررسی و مطالعه ی این اطلاعات به خریدی هوشمندانه  با مناسب ترین قیمت دست یابید. وبسایت افرالند در نظر دارد، با تلاش روز افزون و توسعه کار این تیم به یکی از مرجع های نقد و بررسی لوازم خانگی ، صوتی تصویری ، موبایل و کالای دیجیتال تبدیل شود. 

تیم فروش

یکی از ستون های اصلی و مهم هر وبسایت اینترنتی تیم فروش آن می باشد. این تیم با ارائه ی مشاوره تخصصی و بررسی نیازها مشتری سعی در بیشنهاد بهترین گزینه را مناسب با بوجه مشتری دارد. شما می توانید بعد از بررسی های اولیه برای اطمینان از خرید و نهایی کردن آن با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و ضمن استفاده از راهنمایی های این تیم، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. وظیفه اصلی این تیم ارائه ی مشاوره تخصصی و صادقانه به دور از هیچ گونه جانب داری است. 

چشم انداز و اهداف

" تبدیل شدن به یکی از فروشگاه های اینترنتی برای یک خرید مطمئن، سریع، هوشمندانه و رضایت بخش است. "

درباره نماوا

ss ss ss ss ss
09120219788 📱 09304604103

در واتس اپ پیام دهید