بررسی و راهنمای خرید دوربین عکاسی و فیلم برداری

با بهبود دروبین گوشی های هوشمند و ورود دوربین های چندگانه در سال های اخیر شاید کمی نیاز به خرید یک دوربین عکاسی یا فیلم برادی حرفه ای کم رنگ شده باشد، اما هنوز هم این دوربین ها یک قدم جلوتر از دوربین گوشی های هوشمند داخل بازار هستند. امروره به دلیل گسترش ویدو کنفرانس، وبینار و ... بلاگرها، متخصص ...

بررسی و راهنمای خرید دوربین عکاسی و فیلم برداری

با بهبود دروبین گوشی های هوشمند و ورود دوربین های چندگانه در سال های اخیر شاید کمی نیاز به خرید یک دوربین عکاسی یا فیلم برادی حرفه ای کم رنگ شده باشد، اما هنوز هم این دوربین ها یک قدم جلوتر از دوربین گوشی های هوشمند داخل بازار هستند. امروره به دلیل گسترش ویدو کنفرانس، وبینار و ... بلاگرها، متخصص و کسانی که قصد آموزش یک حرفه را دارند، بدون شک به یک دوربین حرفه ای نیاز خواهند یافت. اگر برای اولین بار است قصد خرید یک دوربین را کرده اید، قطعا سوالات متعددی برای شما پیش آمده است که : چه دوربینی مناسب من است؟ بهترین برند کدام است؟ برای یک دوربین خوب چقد باید هزینه کرد؟ و کلی سوال دیگر.... شاید در نگاه اول به این نتیجه برسید که با وجود دوربین باکیفیت گوشی های هوشمند دیگر نیازی به خرید یک دوربین عکاسی نباشد، اما اگر عکاسی و حرفه ی خود را جدی بگیرید و ضبط عکس و ویدیو کار اصلی شما باشد می توانید تشخیص دهید که دوربین موبایل در مقابل ساده ترین دوربین عکاسی و یا فیلم برداری کم خواهد آورد. از ضعف های اصلی دوربین گوشی می توان به زوم اپتیکال ضعیف، عدسی کوچک، کیفیت پایین تصاویر در نور کم و ... اشاره داشت.

خرید عکاسی یا فیلم برداری از افرالند

اگر برای اولین بار قصد خرید دوربین کرده اید، با نگاهی به مشخصات دوربین های حرفه ای و یا سطح متوسط با یک سری اعداد ارقام و اصطلاحات روبرو خواهید شد که شاید برای شما گیج کننده باشد. پس قبل از خرید حتما با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و از آنها جهت خریدی هوشمندانه کمک بگیرید. اما مهم ترین فاکتورهای که توصیه می شود در انتخاب دوربین باید بدان توجه نمایید، رزولوشن (مگاپیسکل) دوربین، اندازه سنسور، لنز، فوکوس، طراحی بدنه و تنظیمات دستی می باشد. البته همان طور که اشاره کردیم شما می توانید بعد از مشاهده لیست دوربین ها و انتخاب چند مدل با کاراشناسان بخش فروش ما تماس گرفته و با مطرح کردن نیاز خود به انتخابی متناسب با نیاز خود برسید. 

انواع دوربین عکاسی و فیلم برداری

بسته با نیازتان و انتظاری که از دوربین دارید و همچنین بوجه ای که می خواهید به خرید اختصاص دهید، می تواند انتخاب شما متنفاوت باشد، برندهای مختلفی در حال حاضر دوربین تولید می کنند که بهترین آنها، پاناسونیک Panasonic، سونی Sony ، نیکون Nikon، کنون Canon و فوجی‌فیلم Fujifilm می باشد. ما می توانید در این صفحه لیستی از دوربین های موجود در بازار از برندهای مختلف را مشاهده، بررسی و خریداری نمایید. در صورت تمایل و نیاز به راهنمایی بیشتر قبل و بعد از خرید می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش در تماس باشید. 

بیشتر

دوربین عکاسی و فیلمبرداری 

در واتس اپ پیام دهید

📱 مدیریت 09120219780 📞 فروشگاه 08734242465